image

O nás..

Kto sme, aké sú naše schopnosti a ako pracujeme

Mechanik môže byť najlepším priateľom majiteľa auta alebo najhoršou nočnou morou. Keď nastanú problémy s autom, ľudia sú silne závislí na svojom mechanikovi, aby problém diagnostikovali a opravili v čo najkratšom čase. Očakávajú, že mechanika bude fungovať a eticky. Ak chcete byť skvelým mechanikom, mali by ste mať nasledujúce vlastnosti: Veľká mechanika je schopná nadviazať vzťah so zákazníkmi. Sú schopní s nimi komunikovať.

  • Spoľahlivý zákaznícky servis
  • Dobré diagnostické schopnosti
  • Rýchle riešenie problémov
  • Solídna pracovná etika
  • Výborná technická spôsobilosť
  • Moderné technológie
Veľké veci v podnikaní nikdy neurobí jeden človek. Robí ich tím ľudí.
– Peter Lambert
image

Sme tím profesionálov

Pozrite sa na naše schopnosti a zopár faktov o nás

9+Roky skúseností
6Naši mechanici
488Počet opráv
image

Naša história

Skúsenosť a spoľahlivosť

2008

Mission Auto Repair Can Provide Knowledgeable and Personal Care For You And Your Vehicle. Technicians Are Available Monday Through Friday to Provide the Best In Automotive Repair.

2024

I tend to buy used vehicles thinking I am getting good deals, but then get stuck with expensive repairs (learn from my mistakes).  Mission Auto is by far the top.

2024

Continue to be best in mechanical services

image

Pozrite sa, čo hovoria naši zákaznici

Zopár postrehov a pochvál od našich zákazníkov

 

Mechanik môže byť pre majiteľa auta najlepším priateľom alebo nočnou morou.Keď sa vyskytnú problémy s autom, ľudia sú závislí na ich mechanikovi aby diagnostikoval a opravil problém v čo najkratšom čase.Od mechanikov očakávajú,že budú pracovať rýchlo a spolahlivo.
František
Nemôžem povedať dosť o tom, ako som bol spokojný so skvelými službami, ktoré som dostal od špecialistov na opravu auta! Cena bola dohodnutá a dodržaná a to mi bolo aj účtované. Žiadne peniaze navyše za vykonanú opravu,ešte raz dakujem!
Jaroslav